Series
Ratings
22- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
- 양띵TV의 우리는 마법사Rated ★ 0.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5