Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0