Titles you rated
ObsessedRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
The Danish GirlRated ★ 2.5- 사슬-두여자의유혹Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Dead ManRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
The MoonRated ★ 4.0