Titles you rated
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The AuditorsRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0- 더 매직스타Rated ★ 3.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
To. JennyRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Buried HeartsRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0