Titles you rated
DeparturesRated ★ 5.0
ColorfulRated ★ 4.5
UDONRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5