Titles you rated
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5