Movies
Ratings
105
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0