Movies
Ratings
779
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 1.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 3.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 6 FutureRated ★ 1.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 4: LossRated ★ 2.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 3: ConfessionRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 5: CoexistenceRated ★ 1.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 2: DeterminationRated ★ 2.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0