Series
Ratings
69- Invisible ManRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.5
HwajungRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5