Movies
Ratings
574
FrankensteinRated ★ 3.0
When This Summer is OverRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 2.5
PossessionRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5- Coming of AgeRated ★ 4.0
- The Observer′s JournalRated ★ 1.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
SiratRated ★ 5.0