Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Sunlight Jr.Rated ★ 4.0- Sharp StickRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
Hello HermanRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5
The BikeridersRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5