Titles you rated
The Bear Season 3Rated ★ 5.0
BootsRated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
MonstrousRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0- EuphoriaRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0
MaidRated ★ 5.0