Movies
Ratings
35
HelplessRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.5