Titles you rated
WakakozakeRated ★ 3.0
Community Season 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 2.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 2.0- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
High KickRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 1.5