Series
Ratings
12
The PacificRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0