Movies
Ratings
362
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The ShackRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Daddy's HomeRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 4.5
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 3.0
MadonnaRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0