Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0