Movies
Ratings
100
Ice AgeRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 5.0