Titles you rated
Operation ProposalRated ★ 3.5- Sgt. Frog OtsuRated ★ 5.0
- KeroroRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Vampire DetectiveRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0