Movies
Ratings
105
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5