Movies
Ratings
27
Petty RomanceRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0