Movies
Ratings
449
Dumplin'Rated ★ 3.0
Never Been KissedRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Murder MysteryRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
KlausRated ★ 5.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.5