Movies
Ratings
227
Saw IIRated ★ 1.5
DittoRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 2.0
The MissionRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0