Titles you rated
DuneRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
RageRated ★ 4.5