Titles you rated
SouthpawRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
The Brass TeapotRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
AfflictedRated ★ 3.5