Series
Ratings
49- 스피드왕 번개Rated ★ 3.0
Slayers TryRated ★ 3.5
Slayers NextRated ★ 3.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.5- BeybladeRated ★ 4.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 3.5
Madö King GranzörtRated ★ 3.0
The God of Music 2Rated ★ 4.5- New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 4.0
- 勇者王ガオガイガーRated ★ 4.0
- New Mobile Report Gundam WRated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5