Movies
Ratings
147
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Love and the CityRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0