Series
Ratings
33
The Naked DirectorRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0