Titles you rated
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 4.0
EuropaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
AlpsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?Rated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 3.5- AliveRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0- The Kingdom ExodusRated ★ 3.5
The Kingdom IIRated ★ 3.5
The KingdomRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5