Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
UzumakiRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.0
Salon De HolmesRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0