Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
We Got DivorcedRated ★ 4.5
The Worst WitchRated ★ 5.0
The Worst Witch Season 4Rated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
iZombieRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Worst WitchRated ★ 5.0
The Worst WitchRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 3.5