Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5