Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5