Titles you rated
The WitcherRated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0