Titles you rated
Angry PainterRated ★ 3.5
SanctumRated ★ 3.0
TakersRated ★ 4.0
Machine Gun PreacherRated ★ 3.0
The Last StandRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
DreddRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 2.5
The Expendables 2Rated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 0.5
The RaidRated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 1.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0