Movies
Ratings
224
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 3.0
GlastonburyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Crying GameRated ★ 4.0
This Is Spinal TapRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5