Movies
Ratings
432
JulesRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Oh! My GranRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
Men of PlasticRated ★ 3.0- Holy PunchRated ★ 3.0