Series
Ratings
223
Taxi DriverRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- Extraordinary Attorney Woo Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0