Series
Ratings
19
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.5
- おせんRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0