Series
Ratings
73
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0