Titles you rated
Day of the DeadRated ★ 3.0
Paul Blart: Mall CopRated ★ 4.0
My Bloody ValentineRated ★ 3.5
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.0
ConfuciusRated ★ 4.0
The Ant BullyRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Ghost ShipRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Jackass 3.5Rated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 4.5
PredatorsRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.0