Movies
Ratings
19
The WailingRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0