Series
Ratings
131
KarmaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Sweetheart My DarlingRated ★ 3.0- A Problem at My Younger Brother's HouseRated ★ 3.0
Golden AppleRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.5- PurityRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 3.0
Guardian AngelRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.0
Mom and SisterRated ★ 3.0- The Great AmbitionRated ★ 3.5
Call of the CountryRated ★ 3.5- Late Night HospitalRated ★ 4.0
- Great InheritanceRated ★ 3.0
- Her HouseRated ★ 3.0
- JoeunsaramRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 3.5
Stock FlowerRated ★ 3.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.5