Movies
Ratings
105
The Imitation GameRated ★ 4.0
This Boy’s LifeRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0