Titles you rated
The AvengersRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
GravityRated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0