Movies
Ratings
100
Home AloneRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5