Titles you rated
 Killing EveRated ★ 5.0 Killing EveRated ★ 5.0
 Killing EveRated ★ 5.0 Killing EveRated ★ 5.0
 Killing EveRated ★ 5.0 Killing EveRated ★ 5.0
 The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5 The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
 New HeartRated ★ 5.0 New HeartRated ★ 5.0
 Dong YiRated ★ 5.0 Dong YiRated ★ 5.0
 TunnelRated ★ 5.0 TunnelRated ★ 5.0
 Secret LoveRated ★ 5.0 Secret LoveRated ★ 5.0
 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
 Lucky RomanceRated ★ 4.5 Lucky RomanceRated ★ 4.5
 RememberRated ★ 4.0 RememberRated ★ 4.0
 Suspicious PartnerRated ★ 5.0 Suspicious PartnerRated ★ 5.0
 Good DoctorRated ★ 3.5 Good DoctorRated ★ 3.5
 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
 Coffee PrinceRated ★ 5.0 Coffee PrinceRated ★ 5.0
 Uncontrollably FondRated ★ 4.0 Uncontrollably FondRated ★ 4.0
 Secret GardenRated ★ 5.0 Secret GardenRated ★ 5.0
 PinocchioRated ★ 5.0 PinocchioRated ★ 5.0
 The Innocent ManRated ★ 4.0 The Innocent ManRated ★ 4.0
 Master's SunRated ★ 5.0 Master's SunRated ★ 5.0