Titles you rated
The Dark TowerRated ★ 2.0
SnowdenRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0