Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0