Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0